Akcesoria drewniane LINEA

ObudowaLinea

Mamy odbudowę do twojego wnętrza. Ubraliśmy wszystkie modele linii USSPA | privat w luksusowe okrycie. Nowa obudowa w zrównoważonej formie w połączeniu z szerokim zakresem wyjątkowych detali włącznie z podświetleniem to klejnot, na który nie musisz tylko patrzyć…

Thermowood w liniach: naturalne drewno niewymagające konserwacji daje obudowie spa naturalny wygląd; natychmiast stanie się naturalną częścią wnętrza Corian: ten nowoczesny wysokiej jakości materiał to już nie tylko dekoracja; zapewnia również łagodne połączenie organicznych kształtów poszycia z zewnętrznymi liniami obudowy. Podświetlenie zapewnia całej obudowie poczucie jasności, podkreślając właściwą atmosferę romantycznych momentów spędzonych w spa. Można nim łatwo sterować za pomocą przełącznika bezprzewodowego, który można umieścić w dowolnym miejscu.

Pokrywa termicznaLinea

Pierwsza tego typu pokrywa na świecie. Zapomnij o materiałach skóropodobnych - oferujemy teraz pokrywę termiczną wykonaną z przyjemnego, bardzo odpornego i łatwego w czyszczeniu materiału z pokryciem teflonowym. Możesz wybierać spośród szerokiej palety kombinacji kolorystycznych. Mocowanie pokrywy do obudowy jest również bardzo proste i praktyczne. W końcu pokrywa termiczna, która nie jest tylko funkcjonalna, ale również stylowa.

Termokryt Linea

Akcesoria Linea

Styl aż do ostatniego detalu. Akcesoria dostępne dla nowych obudów modelu linii Universum Spa posiadają jednocześnie cechy dekoracyjne i praktyczne. Pojemnik na butelkę szampana lub magazyn lub wiele innych rzeczy To zależy tylko od ciebie.

Podobnie jak obudowa, akcesoria te są wykonane z naturalnego drewna Thermowood.

Pokaż katalog

Doplňky Linea