Profil firmy

Na pierwszy rzut okabędziesz mógł zrozumić

że jakość, precyzja, uczciwa praca i spersonalizowane podejście do indywidualnych klientów to dla nas jasna definicja. Krótka chwila spędzona w naszych salonach to wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć pewność, że możesz zyskać najwyższej jakości wannę spa dla twojej przyjemności. A wraz z nią niezawodny serwis i przyjaźń na całe życie. Cały proces produkcji podlega skrupulatnej kontroli, krok po kroku, zgodnie z normą ISO 9001.

Dostajeszwięcej niż płacisz

Doceniamy twoją inwestycje w spa. I doceniamy ciebie. Nie jesteś tylko nazwiskiem albo numerem umowy. Jesteś jednym z tych, którym zapewniamy porady i pomagamy zdecydować, która wanna spa jest najlepsza dla ciebie. Zwracamy również uwagę na wytyczne instalacji oraz aktualną lokalizację twojej wanny spa. Udzielamy gwarancję i prowadzimy serwis pogwarancyjny w przyjaznej atmosferze współpracy. Jesteśmy tu dla Ciebie, możesz na nas liczyć.

Myślimyekologicznie

Z naszym wzornictwem kupujesz prestiż i sztukę. Ale to nie tylko fantazyjne opakowanie stanowi o unikalności wanien spa. Funkcje i technologie są równie ważne. Odpowiemy na Państwa wymagania i spełnimy Państwa życzenia. Nasz rozwój i nasze spa są bezpośrednią odpowiedzią na Państwa oczekiwania. A na domiar wszystkiego, myślimy o niskim zużyciu energii i środowisku. Jest to potwierdzone w naszych certyfikatach zgodnie z ISO 14001.

Punkt kontaktowy do zarządzania środowiskowego:

Tomáš Marek, DiS.
E-mail: tomas.marek@usspa.cz
Telefon: +420 465 543 114

Profil společnosti - Přemýšlíme ekologicky

W każdymmiejscu i sytuacji

Intensywny styl życia przypomina o potrzebie odpoczynku. Podstawowa aktywność sportowa czy regularny ruch muszą zostać zrównoważone z efektywnym wypoczynkiem. Nasze wanny spa są przystosowane do wszystkich sytuacji, miejsc i metod użytkowania. Nasza oferta spa jest tak szeroka jak zakres dostępnych akcesoriów pozwalających na niezakłóconą przyjemność i atmosferę.

Spa i baseny

Profil společnosti

Dokonajwyboru...

Wkładamy wiele wysiłku w nasze katalogi. One wprowadzą cię w świat naszych wanien spa i basenów i pozwolą poznać ich właściwości dla bardziej świadomego wyboru twojego nowego spa. Dla jeszcze większej i piękniejszej inspiracji, tworzymy osobny katalog Galeria z przykładami międzynarodowych instalacji Wreszcie, przygotowaliśmy tą stronę, która dostarcza informacji nie tylko na temat produktów, ale również o bieżących wydarzeniach firmie USSPA. Strona internetowa pozwala zamówić akcesoria oraz środki chemiczne do uzdatniania wody. Co więcej, uważamy, że za pośrednictwem tej strony, będziesz w stanie uchwycić urok i atmosferę naszej pracy.

Zamów katalog

Dotknij...

Odwiedź nasze salony i zobacz jakie tworzymy piękne i wysokiej jakości wanny spa. Jesteśmy czeską firmą z tradycjami i przykładamy rękę do każdego produktu, który robimy dla ciebie. Podczas pierwszego kontaktu można zrozumieć, co nas odróżnia od innych. Zapraszamy do wypróbowania relaksu i efektów działania spa poprzez skorzystanie z wybranych modeli. Możesz również umówić się na wizytę poza godzinami pracy. Dopasujemy się do twoich potrzeb.

Ponieważ nasi klienci są zawsze zafascynowani, jesteśmy szczęśliwi mogąc przedstawić twórców naszych salonów. www.atelierkunc.com

Salony

Profil společnosti