Salony

Wardein

Głównym profilem działalności naszej firmy jest doradztwo, sprzedaż, montaż i opieka serwisowa nad urządzeniami USSPA, przeznaczonych zarówno dla odbiorców prywatnych jak i użytkowników komercyjnych.

Firma posiada bardzo bogate doświadczenie związane z technologią basenową, które jest nierozerwalnie związane z działem projektowym, przygotowującym kompletną dokumentację techniczną.

Showroom szczegóły

Showroom

Kompleks S.A.

Stawiamy na się na szeroko pojętej dziedzinie, jaką jest technika basenowa i wellness. W tym zakresie nasze przedsiębiorstwo dostarcza minibaseny z hydromasażem Spa, a także urządzenia technologiczne oraz wyposażenie zarówno dla dużych obiektów publicznych, jak również dla basenów prywatnych.

Showroom szczegóły

Showroom

JT EVENT Tomasz Zdunek
Showroom szczegóły

Showroom

Praga

Już sama architektura tego salonu zapiera dech w piersiach, a sama ekspozycja wzornictwa jest pełna inspiracji dla Twojej prywatnej oazy relaksu. Jego podstawową zaletą jest dostępność. Ogród parkowy tylko dodaje spokoju temu miejscu. Jest położony tylko kilka minut jazdy z zatłoczonego centrum Pragi. Ten salon jest miejscem spokoju i ciszy.

Showroom szczegóły

Showroom

Brno

Ten salon oczaruje Cię swoją atmosferą świata przyjemności i praktycznego luksusu. Charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem w ponadczasowym wzornictwie z otwartym atrium. Solitaire spa ma tutaj również swoje prywatne miejsce, tym razem z obudową Plato, która została wykonana z naturalnego drewna oraz piaskowca.

Showroom szczegóły

Showroom

Dolní Dobrouč

Ten salon znajduje się w siedzibie firmy - w samym zakładzie produkcyjnym, gdzie luksusowe spa są nie tylko produkowane, ale również projektowane, opracowywane i tworzone Intrygujące elementy wnętrza tego budynku, które pochodzą z początku 20 wieku, zapewniają unikalną atmosferę w tym salonie. Możesz tu również zobaczyć jedyne na świecie Solitaire spa w oryginalnej osłonie Plato, która jest wykonana z ekskluzywnego czarnego tartanu połączonego z dużymi płytami betonowymi ze światłowodami.

Showroom szczegóły

Showroom

Alicante-Elche

Odwiedź najbardziej kompleksową wystawę produktów, które mogą nigdy nie widział. Na dwóch poziomach, i minimalistycznym środowisku projektowania, ma 1000 metrów kwadratowych, aby cieszyć nasze spa i oryginalne akcesoria USSPA. Mamy na wyświetlaczu wszystkie modele Spa & Swim Spa USSPA. Niektóre z nich przygotowane z wody do badań przeprowadzanych przez klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, będziesz szczęśliwy, aby służyć wam! Przyjedź USSPA Hispania, i zanurzyć się w atmosferze relaksu, hydroterapii i ekskluzywny design.
Będziemy uczestniczyć w tym weekendy, po wcześniejszym umówieniu.

Showroom szczegóły

Showroom

Kontakty

Skontaktuj się z nami. Kompletne informacje kontaktowe i dane do faktury.

więcej informacji