O firmie

Witamyw świecie USSPA


Jesteśmy unikalni i takie są nasze wanny spa. USSPA jest firmą rodzinną i obowiązki zarządzania są przekazywane z pokolenia na pokolenie, z ojca na córkę. W związku z tym wartości, którym hołdujemy, nie zmieniają się. Jesteśmy czysto czeskim producentem spa i pionierem w hydroterapii. Wysoki standard i usługi najwyższej jakości mają dla nas pierwszorzędne znaczenie.

Jedna wizyta u nas to wszystko, czego potrzebujesz, aby odkryć, że możemy sprostać oczekiwaniom wypowiedzianym tymi słowami. Będziemy szczęśliwi, jeżeli będziemy mogli cię zobaczyć.

Salon

Europejskiproducent

Jesteśmy czeską firmą bez jakiegokolwiek udziału zagranicznego i jesteśmy z tego dumni. Nasze produkty są naszą najlepszą reklamą zarówno w tym kraju jak i za granicą. Jesteśmy świadomi zobowiązań, które są z tym związane i dlatego dostarczamy najwyższej jakości spa i doskonały serwis.

Więcej ...

Český výrobce

Profilfirmy

My działamy inaczej. Traktujemy nasze wartości i wizje poważnie. Produkty USSPA opatrzone są naszym podpisem i natychmiast zrozumiesz, co mamy na myśli, kiedy je zobaczysz. Bierzemy odpowiedzialność za nasze słowa. Przekształcamy słowa w czyn. Wysoka jakość procesu produkcyjnego jest potwierdzona certyfikatem ISO.

Więcej informacji

Referencje

Poznaj ludzi, którzy znają nasze produkty. Cieszy nas ich zadowolenie; ich satysfakcja łączy nas i daje energię do dalszego rozwoju. Produkty firmy USSPA są doceniane przez znanych sportowców oraz pacjentów, którzy są leczeni przez wodę w naszych wannach spa.

Więcej informacji

Reference USSPA

Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi. Aby uzyskać perfekcję w tym co robimy, wykorzystujemy umiejętności i bezbłędne podejście naszych partnerów. Nasza wzajemna współpraca została przetestowana w praktyce i przyniosła sukces. Z dumą przedstawiamy ich tobie.

Więcej informacji

Partneři

wiadomości

Zawsze coś się dzieje. Otrzymuj informacje na temat nowych produktów i wiadomości oraz zaproszenia. Będziemy cię informować o ważnych wydarzeniach - nie tylko w naszej firmie. Dopilnujemy, abyś otrzymał wszystkie interesujące cię informacje.

Wiadomości USSPA

Aktuality

Dlamediów

Regularnie wydajemy komunikaty prasowe. Ich celem jest prezentacja nowych produktów jak również relacjonowanie ważnych wydarzeń w naszym sektorze. Pobierz zdjęcia z naszego zasobu zdjęć. Skontaktuj się z nami.

Więcej

Pro média

USSPAglobalnie

Niezrównana reputacja naszych spa przekroczyła granice. Jesteśmy aktywni i odnosimy sukcesy za granicą. Przedstawiamy dodatkowe informacje na temat obecności naszej firmy w różnych miejscach na świecie.

Więcej

Kontakty

Informacje kontaktowe i fakturowe firmy USSPA W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Pokaż kontakty