Wszystko o SPA

Co to jestspa?

Relaks każdego dnia. Przyjemność masażu w twoim prywatnym centrum odnowy biologicznej. Okazja na przerwę i przyjemną kąpiel. Rano, aby rozpocząć nowy dzień oraz wieczorem, aby się uspokoić i zrelaksować. Możesz mieć to wszystko. Modele z układami hydroterapeutycznymi dodatkowo pomagają w regeneracji po intensywnych treningach.

Najnowocześniejsza technologia i wzornictwo naszych spa gwarantują jakość, bezpieczeństwo i niskie koszty utrzymania.

Więcej o spa

Co to jestSwim Spa?

To wyjątkowe spa. Może być zainstalowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Umożliwia całoroczną kąpiel niezależnie od warunków pogodowych na zewnątrz. Temperaturę wody można regulować od przyjemnie chłodnej w lecie do luksusowo ciepłej w zimie. Silny przeciwprąd oraz uchwyty do ćwiczeń w wodzie zmienią twoje swim spa w niezastąpioną pomoc w uzyskaniu doskonałej sylwetki.

Odpowiednie dla całej rodziny. Dostęp do spa odbywa się za pomocą wygodnych schodów, które zostały zaprojektowane również z myślą o bezpiecznym wchodzeniu i wychodzeniu dzieci.

Więcej o Swim Spa

Hydroterapia

Już przy pierwszym kontakcie odczujesz efekty relaksujące i terapeutyczne twojego spa. Stres i napięcie rozpuszczą się, a zmęczenie i ból znikną. Wymagający styl życia potrzebuje zrównoważenia, a hydroterapia jest wypróbowanym, wydajnym i bardzo przyjemnym sposobem, aby to osiągnąć. Dołącz do grona ludzi, którzy odkryli zrównoważony i zdrowy styl życia. Hydroterapia to najlepszy sposób.

Więcej o hydroterapii

Jak wybraćwłaściwe spa?

Jakie są kryteria wyboru właściwego spa? Jaka wielkość jest odpowiednia? A co z kolorami? Czy są ważne?

Z przyjemnością pomożemy ci w tym wyborze. Niezależnie, czy kupujesz spa do istniejącego domu lub budujesz nowy dom, jesteśmy gotowi pomóc tobie lub twojemu architektowi. Ale jest kilka ogólnych i dobrze sprawdzonych zaleceń. Mamy klika ogólnych wskazówek związanych z wyborem właściwego spa.

rekomendacja

wybierzswój model

Nie możesz się zdecydować? Ułatwimy ci to. Przygotowaliśmy kolejny basen dla ułatwienia podejmowania decyzji przy wyborze spa. Wybierz modele, które zwróciły twoją największą uwagę i po prostu porównaj ich parametry techniczne.

Porównanie spa

Vše o spa - Srovnávání

właściwemiejsce

Podstawowe pytanie - wewnątrz czy na zewnątrz? To zależy tylko od ciebie i potencjału twojego miejsca. Naturalnym środowiskiem spa jest taras lub ogród; koncepcja ta polega na możliwości kąpieli przez cały rok. Nic nie przeszkodzi w zainstalowaniu spa wewnątrz twojego domu.

Gdziekolwiek chcesz zainstalować swoje spa, pomożemy ci w wykonaniu wszystkich kroków przed instalacją i samej instalacji. Pomożemy ci w wybraniu optymalnej powierzchni z uwzględnieniem oczekiwań twojej rodziny.

Galeria z realizacji

Vše o spa - To správné místo