USSPA | swim

Basenz prądami wstecznymi

Niezwykły basen, którego można używać przez cały rok. Żadnych przygotowań do zimy. Niskie koszty operacyjne oraz temperatura przystosowana do twoich wymagań. Grzanie w zimie, chłodzenie w lecie. Prądy wsteczne pomagają w uzyskaniu idealnej kondycji oraz wprowadzają cię w nieskazitelny relaks. Są także uchwyty do ćwiczeń wodnych. Stopnie wyposażone w dysze do podstawowej hydroterapii. Połączone z unikatowym Combi Spa, swim spa stworzy idealne centrum wellness w domu.

Daj się zainspirować naszej GALERII.

Swim Spa XL

Ponadczasowy design, proste linie i nieskazitelna elegancja. Dekoracja obydwu stron zewnętrznych i wystarczająco przestrzenne wnętrza. Pływanie bez względu na pogodę i przestrzeń. Relaks i wejście w idealną formę. Silny przeciwprąd, pilot i oświetlenie sprawią, że swim spa będzie miejscem, z którego będziesz się szczycić.

więcej informacji

Swim Spa

Swim Spa M

Idealne połączenie Mini basenu z hydromasażem oraz swim spa we współczesnym dizajnie. Przestrzeń do pływania i na relaks. Przyjemnie ciepła woda podczas całorocznej kąpieli. Poznaj, jakie to uczucie kąpać się na zewnątrz podczas mroźnego dnia. Pokochasz to natychmiast.

więcej informacji

Swim Spa

Combi SpaiN

Mini basen z hydromasażem uzupełniającym twoje swim spa. Ten sam dizjan, znakomity zestaw dysz do masażu oraz absolutnie wspaniałe wnętrze. Rozluźnij się po uprawianiu sportów i zanurz się w relaksie tylko o krok od swim spa. Nasze swim spa i Combi spaiN są stworzone by być razem. W połączeniu są idealne!

więcej informacji

Swim Spa

swim spa i Combi SpaiN

Zapomnij o kompromisach, jeśli nie musisz na nie iść. Czy chcesz uprawiać sport i relaksować się? Zanurz się w cudownym pływaniu w basenie, jednocześnie relaksując się w spa. Twoje ciało będzie rozpieszczane i szczęśliwe.
Combi SpaiN może zostać połączone z każdym modelem swim spa.

więcej informacji

Swim Spa