Wybierać:

Skrót wyboru

Lokalizacja:

Stosowanie:

Rozmiar:

Kształt:

więcej

Spa i swim spa

Luksusowymasaż spa

Ponadczasowe wzornictwo łączące eleganckie linie, kompleksową hydroterapię i wielki komfort. Najwyższa jakość i sprawne działanie zamienią twój codzienny relaks w rozkosz. Seria urządzeń USSPA | privat to najlepsze, co możesz dostać. Jeśli pragniesz doskonałości, maksymalnego wyposażenia technologicznego i masz wyrafinowany gust to USSPA | privat to dokładnie to, czego szukasz.
Tylko USSPA | privat z wanny spa wiem co magia hydroterapii.

Poszukaj inspiracji w naszej GALERII.

Więcej informacji

PływanieBasenz przeciwprądem

Duża przestrzeń, przyjemna temperatura wody i możliwość pływania na zewnątrz przez cały rok. A do tego wszystkiego zaskakująco niskie zużycie energii i niewymagająca konserwacja. Dostęp do basenu dzięki schodom i wyrafinowana konfiguracja dysz dla podstawowej hydroterapii. Regulowany przeciwprąd, antypoślizgowa struktura dna, uchwyty do ćwiczeń w wodzie. Idealny do twojego stylu życia i fitness.

Poszukaj inspiracji w naszej GALERII.


Więcej informacji

zastosowaniakomercyjne

Wyjątkowe wanny spa dla różnych zastosowań publicznych. Wyjątkowa technologia gotowa na trudne warunki, która jest dopasowywana dla każdego indywidualnego zastosowania. Ta linia produktów jest zgodna z wszystkimi obowiązującymi normami w zakresie pracy i czystości wody oraz wymagającymi przepisami sanitarnymi. Spa do użytku komercyjnego różnią się technologicznie od tych przeznaczonych dla użytku prywatnego. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania.

Poszukaj inspiracji w naszej GALERII.

Więcej informacji