USSPA | profi

Działalnośćpubliczna

Mini basen z hydromasażem do działalności publicznej. Gwarantujemy profesjonalny produkt do działalności publicznej. Pomożemy ci w uzyskaniu wymogów sanitarnych. Seria USSPA | profi przestrzega wszystkich obowiązujących norm i przepisów. Wymiana wody i maksymalna higiena są naszym priorytetem w działalności publicznej. Technologia jest zawsze dopasowana do konkretnych potrzeb. Dostawa zawiera całą wymaganą dokumentację. Na rynku działalności publicznej jesteśmy profesjonalnym dostawcą. Jesteśmy gotowi dostarczyć ci odpowiedni produkt.

Dostarczamy tradycyjne projekty przelewowo-kanałowe oraz niepowtarzalne modele kanałowo zintegrowane. Członkowie naszego klubu, goście twojego hotelu, zawodnicy – oni wszyscy docenią to, jak dobrze się nimi zajmujesz.
Daj się zainspirować naszej GALERII.

Arena

Jej ponad standardowa przestrzeń i pojemność czynią Arenę popularnym spa gdy w grę wchodzi duża liczba osób. Jest wybierana przez ośrodki spa, kluby sportowe, duże centra fitness i wellness. Wyrafinowane i zmieniające się masaże mogą być zażywane nawet przez 12 osób na raz. Bez zbędnych słów, to spa jest łatwe w obsłudze i wygodne w utrzymaniu. Jeśli trzeba, osłona izolacji cieplnej może również zostać dodatkowo zakupiona.

więcej informacji

ComfortClub Spa

Divan

Nowe mini baseny z hydromasażem Divan uzupełniają gamę spa stworzonych do użytku publicznego, spełniając specyficzne wymagania techniczne określone dla tego rodzaju instalacji, oraz te określone są odpowiednimi normami technicznymi. Ten mini basen z hydromasażem może również zostać zainstalowany na zewnątrz, ze skorupą lub bez niej. Możesz wybrać między dwoma konfiguracjami hydroterapeutycznymi dysz. Modele Divan mogą zostać uzupełnione o tradycyjny kanał przelewowy z sieci lub w wersji projektu z wewnątrz rowka z powłoką funkcjonalną Kompakt.

więcej informacji

ComfortClub Spa

Dino

W porywaniu do podobnego modelu Polo, Dino to nowość, która jest głębsza, a co za tym idzie znacznie przyczynia się do powiększenia pojemności nawet do 6-7 osób. Nowoczesny i ergonomiczny dizajn jest kompletny z eleganckim uchwytem do bezpiecznego wychodzenia z wody oraz z dyszami wody i powietrza rozłożonymi na całym obwodzie mini basenu z hydromasażem.

więcej informacji

ComfortClub Spa

Master

Sześć komfortowych foteli i unikalne możliwości terapeutyczne Niezrównany kompleksowy masaż ciała przy użyciu zaawansowanej konfiguracji wody i strumienia powietrza. Trzy pary różnych foteli kubełkowych odmiennych pod względem kształtu i wyposażenia. Strumienie wody i powietrza koncentrujące się na ważnych częściach ciała. Mistrzowskie opanowanie tych możliwości sprawi, że twoi klienci będą pragnęli wrócić.
Osłona izolacji cieplnej jest w standardowym wyposażeniu spa.

więcej informacji

ComfortClub Spa

Rondo

Wyrafinowane wnętrze hydrolecznicze. Przestrzeń oraz dysze zgodnie pozwalają na precyzyjne ukierunkowanie na problematyczne części ciała – część lędźwiową pleców czy masaż podeszwy stóp. Kaskadowy układ dysz pozwala na optymalny masaż ciała. Idealny w miejscu, gdzie, oprócz relaksu, terapia i opieka mają zastosowanie. Osłona izolacji cieplnej jest w standardowym wyposażeniu spa.

więcej informacji

ComfortClub Spa

Polo

Prawdziwy klasyk. Popularny okrągły kształt i wysoce wyrafinowany dizajn. Wygodny dostęp po schodkach z nieodzowną powłoką antypoślizgową zapewnią bezpieczeństwo twoim klientom. Miejsce znajdą w nim naraz 4 osoby lub 5. Wodne i powietrzne dysze dla optymalnego relaksu i masażu. Polo podniesie atrakcyjność twojej działalności. Jeśli trzeba, osłona izolacji cieplnej może również zostać dodatkowo zakupiona.

więcej informacji

ComfortClub Spa