Europejski producent

Produkty wysokiejjakości

Jesteśmy wiodącym i pierwszym czeskim producentem akrylowych basenów z masażem. Jesteśmy obecnie wśród odnoszących sukcesy i wiodących producentów w Europie. Z powodzeniem utrzymujemy naszą wiodącą pozycję na rynku basenów z masażem, co zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej jakości naszych produktów, innowacyjnemu wzornictwu i profesjonalnym umiejętnościom. Rozwijamy pomyślnie również nasze działania eksportowe i rozwój zarówno naszej firmy jak i warsztatu wzornictwa.

Jesteśmy wyjątkowym ZESPOŁEM!

Środowisko i atmosfera w naszej firmie zawsze zwracają na siebie uwagę, nawet w oczach osób z zewnątrz. Przyjedź i odwiedź jeden z naszych salonów, aby przekonać się, że w USSPA wkładamy w naszą pracę serce i osobiste zaangażowanie. Bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty. Znamy je w najdrobniejszych szczegółach, od projektu po instalację. Każdy basen i wanna spa przechodzi przez nasze ręce. Za każdym produktem widzimy klienta, dla którego jest przeznaczony.

Szukasz inspiracji? Zajmiemy się tobą w naszym salonie bez żadnych zobowiązań. Wiemy, jak ci doradzić i pomóc w odnalezieniu najlepszego rozwiązania. Gdy tylko poznasz nas osobiście, natychmiast zrozumiesz co czyni nas wyjątkowymi.

Salony

Český výrobce - KVALITNÍ produkty

Tworzenie z serca

Jesteśmy rodzinną firmą i wyłącznie czeskim producentem. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. Nasze wartości i wizje zostały przekazane z ojca na córkę i będziemy utrzymywać naszą oryginalną ideę: by dostarczać najwyższej jakości produkty i niezrównane usługi. Każdy z naszych klientów staje dla nas równym partnerem. Budujemy zaufanie w relacjach z naszymi klientami. Zakup spa lub basenu to dopiero początek naszych relacji.

Historia USSPA

Rodinná firma