Wiadomości

NOMINACJA DO NAGRODY CZECH GRAND DESIGN

Powrót do listy

Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że USSPA jako pierwsza firma z branży spa została nominowana do nagrody Grand Czech Design za wanny spa do użytku publicznego w kategorii Producent Roku.

Coroczne nagrody Design Academy Czech, Czech Grand Design, są ogłaszane przez komitet organizacyjny wywodzący się z agencji Profil Media, organizatora i pomysłodawcy. Celem corocznych nagród jest podanie informacji o szczególnych osiągnięciach w projektowaniu do użytku publicznego.

Poprzez te nagrody Design Academy przedstawia konkretnych autorów i ich produkty. Nominacje są przyznawane przez członków Design Academy . Typy członków Design Academy w każdej kategorii oraz zwycięzcy zostaną ogłoszeni 6 marca 2010 w Pradze.

Chociaż nie przeszliśmy do drugiej rundy to sama nominacja sama w sobie jest wielkim zaszczytem dla naszej firmy. Jest wyrazem doceniania naszych wysiłków w produkowaniu urządzeń nie tylko funkcjonalnych i wysokiej jakości, ale również w nowoczesnym stylu. To duża motywacja do podejmowania kolejnych starań.

Więcej informacji o nagrodach i nominacjach Design Academy można znaleźć na www.czechgranddesign.cz.

Kategoria Producent Roku
Nagroda trafia do producenta w każdej kategorii, który funkcjonuje w Czechach, wykorzystując czeskie wzornictwo i odznacza się niezwykłym podejściem w tworzeniu wzoru albo korzystaniu ze wzoru czeskich projektantów.