Kompleksowy masaż ciała

ShiatsucomplexiN

Masaż punktowy Shiatsu składa się z systemu dysz kierunkowych, wywierających nacisk na punkty Shiatsu w obszarach szczytów yang (szczyty to kanały, przez które według tradycyjnej medycyny wschodu przepływa energia przez całe ciało). W skrócie wiąże się to z wywieraniem symetrycznego nacisku, dzięki czemu energia znika w miejscach, gdzie jest jej za dużo i jest przekazywana w miejsca, gdzie jest jej za mało. Celem tego masażu jest zrównoważenie strony prawej i lewej oraz przywrócenie równowagi, harmonii i zdrowia.

HamamcomplexiN

Tradycyjny Hammam (łaźnie tureckie) zawsze powinien mieć 3 cele - relaks, orzeźwienie i poprawienie zdrowia. Nasz zespół HamamComplexiN symuluje turecki masaż pleców, przez co tworzy uczucie napływu nowej energii i światłości.

FancomplexiN

Masaż głównych mięśni pleców, wykorzystujący jedną z tradycyjnych metod masażu - pocieranie wachlarzem. Jest to masaż relaksujący wykonywany w formie ruchu obrotowego, który w naszych spa, jest wykonywany za pomocą zespołu obrotowych dysz.

X ComplexiN

The point massage of jets located in a cross shape affects the lower back area which is the most loaded part of the back.It loosens the muscle parts in the area of lower limbs and torso connection, important for correct body posture.

LegcomplexiN

Kombinacja podwójnych punktowych dysz strumieniowych pozwalająca na masaż pośladków, poprzez łydki w dół do stóp. Stymulowanie zwrotnych punktów na stopach zapewnia efekt relaksu na całym ciele.

Front complexiN

Whereas all the other spas in the market focus on the back parts of the body, USSPA | privat are the first to also treat the strained frontal muscle groups. Thigh muscles are subject to considerable strain on a daily basis, not only during sport. The unique space provided by the larger USSPA | privat enables deep massage of the front of the thigh.

Dysze specjalne

  • Extreme Jet: duża dysza z osobnym sterowaniem, która wytwarza silny prąd wirowy w całym spa.
  • Pillow Jet: dysza z własnym sterowaniem pod poduszką do masażu karku.
  • Volcano Jet: to nie tylko gejzer wody, stanowiący doskonałą atrakcję, ale również oryginalny prąd masujący.