Stan idealny

Trochę innyrodzaj hydroterapii

Pływanie to bardzo delikatny sposób utrzymania dobrej sylwetki. Ma ono pozytywny wpływ na układ krwionośny. Ćwiczenie i pływanie w ciepłej wodzie jest sprawdzonym sposobem leczenia zaburzeń ruchowych, mięśni i bóli stawowych; przynosi dużą ulgę ludziom cierpiącym na artretyzm. Ruch w ciepłej wodzie swim spa jest dobry zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Swim Spa

przeciwprądW-flow

System przeciwprądu W-flow z optymalnym rozdziałem składa się z sześciu dysz Swim Jet. Umożliwia on normalne pływanie w czasie, gdy ciało pływaka jest podtrzymywane. Możesz sterować nim na wiele sposobów i w ten sposób wybrać intensywność przeciwprądu, w którym chcesz pływać. Dodatkowo można regulować kierunek każdej dyszy. Przeciwprąd wytwarzany przez 3 pompy, którego wydajność może osiągnąć do 3 000 litrów na minutę! Tylko swim spa umożliwi ci doświadczenie pływania całym ciałem w prądzie "silnej" rzeki.

Dyszemasujące

Dostęp do basenu odbywa się przez stopnie, na którym można również wygodnie siedzieć lub leżeć. Co więcej są one wyposażone w dysze hydromasażu. Dzięki temu swim spa zapewnia wiele opcji do podstawowej hydroterapii.

Uchwyty

Uchwyty ponad przeciwprądem to doskonałe narzędzie do różnych ćwiczeń w wodzie, które można wykonywać z przeciwprądem lub w stojącej wodzie. Swim spa na całej swej długości zostało wyposażone w ukształtowane uchwyty, które wraz z przeciwpoślizgowym pokryciem dna, umożliwiają bezpieczne poruszanie się wewnątrz swim spa.