Akcesoria USSPA | swim

podnośniki pokrywytermicznej

Woda w twoim swim spa musi być chroniona. Przed zanieczyszczeniami mechanicznymi, stratami ciepła jak również wilgocią. Pokrywa termiczna należy do standardowego wyposażenia swim spa i jest niezbędnym narzędziem. Będzie potrzebna zawsze, gdy nie używasz swojej wanny spa lub basenu. Ma znaczący wpływ na wydajność energetyczną spa i koszty jego utrzymania.

Aby ułatwić jej podnoszenie, pokrywa termiczna jest wyposażona w podnośniki. Po prostu wybierz ten, który ci najbardziej odpowiada.

Podnośniki

doplňky zvedáky

Wyjątkowo odporna obudowa

Niewymagająca praktycznie żadnej konserwacji obudowa z naturalnego drewna, nie jest tylko atrakcyjną częścią twojego swim spa. Charakteryzuje się długim okresem żywotności i jest wyjątkowa. Jest wykonana z naturalnego drewna poddanego obróbce Thermowood. Oprócz swoich właściwości estetycznych, Thermowood spełnia również zadania praktyczne. To przyjazne dla środowiska wykończenie drewna znacząco poprawia jego odporność. Czyni je mniej chłonnym i odporniejszym na pasożyty i czynniki atmosferyczne. Typowo jest ciemne, ale jaśnieje w wyniku promieniowania UV.

Obudowy

Najwyższy styl i komfort

Znamy twoje ukryte pragnienia. Dlatego oferujemy akcesoria, aby zwielokrotnić przyjemność z twojego swim spa. Czy chcesz, aby woda była podświetlona w różnych kolorach? Uspokajająca muzyka? Nie ma niczego, czego nie możemy dla ciebie zrobić.

Akcesoria techniczne

Prosteutrzymanie wody

Myślimy o wodzie i jej czystości już na etapie projektowania naszych spa. Dlatego każde z naszych spa jest wyposażone w zaawansowaną technologię, która pomaga zredukować zużycie chemicznych środków czyszczących i upraszcza uzdatnianie wody. Wraz ze swoim spa otrzymasz przejrzystą i zrozumiałą instrukcję obsługi, w której znajdziesz podstawowe informacje.

Produkty do uzdatniania wody oraz ssawy mechaniczne są dostępnie we wszystkich salonach USSPA.

utrzymanie wody

Péče o vodu

Koniec stresu i problemów

Aromaterapia jest znana od wielu wieków. Poddaj się wypróbowanym i dobroczynnym efektom aromatów wzmocnionym przez pobyt w gorącej kąpieli. Pożegnaj zmartwienia, stres, bezsenności i zmęczenie. Wspomóż swój oddech i trawienie. Rozpieszczaj swoje ciało i duszę.

Dodatki do aromaterapii można dodać do wody w twoim swim spa Inną opcją jest osprzęt do aromaterapii wbudowany w twoje swim spa.

Aromaterapia

Coświęcej

A może jeszcze coś więcej? Miękki szlafrok, elegancki ręcznik kąpielowy lub nawet praktyczne nietłukące kieliszki - to wszystko tylko niewielkie dodatki, które poprawią twój komfort w czasie korzystania z twojego spa i dopełnią twój relaks. Małe potrzeby, które musisz mieć.

praktyczne akcesoria