Podnosi pokrywę


Automatycznapokrywa ACS®

Składany dach dla twojego spa! Innowacja na skalę światową, która uczyni proces odkrywania lub zakrywania twojego swim spa lub Combi Spa miłym i atrakcyjnym. Wszystko odbywa się za pomocą jednego przycisku. Pokrywa automatycznie chowa się w szybie, więc nie musisz mieć osobnego miejsca na jej przechowywanie. Opatentowany automatyczny mechanizm ACS® umożliwia również stosowanie nowych materiałów na powierzchni pokrywy - od atrakcyjnych tekstyliów po arkusz z pokryciem w kolorze określonym przez klienta.

Automatyczna pokrywa zmieni twoje swim spa w technologiczny i designerski skarb. Jej ruch jest sterowany za pomocą jednego przycisku. Pokrywa termiczna zachowuje swoje wszystkie właściwości, od izolowania po ochronę. Zapewni ona, że woda w twoim swim spa będzie ciepła o czysta. Co więcej jest bezpieczna. Może utrzymać wagę dziecka, dzięki czemu eliminuje ryzyko typowe dla basenów otwartych. Doświadcz absolutnego komfortu, który jest chroniony międzynarodowym patentem.

Dostępne tylko dla: Modeli swim spa i Combi Spa.

Więcej

acs, usspa, spa, swim spa, good design, red dot

Mechanicznapokrywa termiczna

Ułatwia obsługę pokrywy termicznej swim spa. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi, pokrywę termiczną będziesz mógł otwierać lub zamykać jedną ręką. Można ją łatwo zamontować w już zainstalowanym i używanym swim spa. Ta specjalna konstrukcja stanowi rewolucyjną koncepcję pokrywy. Pokrywa termiczna to jeden element przedzielony na dwie części. To połączenie umożliwia proste manewrowanie pokrywą termiczną. Ramy wykonane z sekcji lekkiego aluminium zapewniają niską wagę, a materiały izolacyjne minimalizują straty ciepła. Mechanizm podnoszący o zaawansowanej budowie zawiera elementy napędowe. Dzięki temu gwarantuje niewymagające fizycznie użytkowanie pokrywy termicznej. Pokrywa termiczna jest dostępna w ośmiu wzorach kolorystycznych materiału skóropodobnego jak również w atrakcyjnych kombinacjach materiału Linea.

Dostępne tylko dla: Modeli swim spa i Combi Spa

doplňky - zvedák mechanický